Eksploatacja, wydruki

Materiały eksploatacyjne są jednym z najczęsciej kupowanych produktów przez szkoły. W swojej ofercie posiadamy zarówno te oryginalne, proponowane przez nas do specjalistycznych maszyn, jak i zamiene, sprawdzone przez wielu użytkowników z wieczystą gwarancją. Pełna oferta tuszy i tonerów do ponad 1500 modeli drukarek dostępna na www.tonerytusze.kalisz.pl

Poza ofertą popularnych tuszy i tonerów, prowadzimy sprzedaż najbardziej nawet specjalistycznych i trudno dostępnych części do drukarek, zarówno nabiurkowych jak i dużych, wolnostojących. Na życzenie klienta zamawiamy potrzebną część eksploatacyjną i wymieniamy ją w urządzeniu tak szybko jak to możliwe. Wiemy, że dla szkół liczy się czas!

Serwis

W zależności od potrzeb i preferencji szkoły serwis urządzeń drukujących może być świadczony w dwóch najczęściej wybieranych wariantach: Kontraktu serwisowego z zagwarantowanym czasem reakcji, których wysokość określa się na podstawie liczby wydrukowanych stron i stawki za stronę określonej w podpisywanej umowie kontraktowej. W ramach kontraktu szkoła nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Netland Computers dostarcza weszystkie części, materiały eksploatacyjne i wykonuje naprawy zgłaszanych usterek oraz w ramach umowy zapewniamy wszelkie przeglądy. Drugi sposób współpracy to reakcja na wezwanie szkoły w przypadku awarii czy potrzeby wykonania przeglądu urządzenia. Szkoła płaci wtedy za każdą usługę z osobna oraz za dostarczane części i materiały eksploatacyjne. W tym przypadku istnieje możliwość zagwarantowania sobie krótkiego czasu reakcji na awarie za drobną miesięczną opłatą.

Partnerzy