O Projekcie

Pragniemy Państwu przedstawić nowy projekt przygotowany z myślą o potrzebach polskich szkół XXI wieku: SzkołaUE. Celem projektu jest wspieranie procesu dydaktycznego poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii komputerowych. SzkołaUE to program przystępnej cenowo komputeryzacji placówek edukacyjnych, który obejmuje ofertę sprzętową, oprogramowanie oraz serwis.

Czym jest odnowiony sprzęt komputerowy i drukujący?

Sprzęt odnowiony to m.in. komputery, laptopy i urządzenia drukujące z dużych polskich przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji. Duże firmy dysponują ogromnym budżetem na infrastrukturę komputerową i mają wysokie wymagania wobec kupowanego lub leasingowanego sprzętu komputerowego. Zazwyczaj takie przedsiębiorstwa użytkują komputery przez 2-3 lata, a następnie wymieniają je na nowe. Kiedy leasing się kończy, sprzęt jest odkupywany przez NETLAND Computers. Komputery i laptopy są gruntownie sprawdzane i odnawiane. Zakupione przez NETLAND Computers sprzęt poleasingowy to najwyższej jakości, markowe komputery i urządzenia drukujące, które po krótkim czasie pracy w przestrzeni biurowej noszą nieznaczne ślady użytkowania. Są to najwyższej klasy modele biznesowe, które możliwościami technicznymi dorównują aktualnej ofercie nowego sprzętu, a ich jakość często przewyższa popularne modele dostępne na rynku. Odnowiony sprzęt biznesowy jest trwały, wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i często lepiej zaprojektowany niż typowe modele konsumenckie. To sprzęt wiodących marek: DELL, HP, IBM-Lenovo.

Czy sprzęt odnawiany ma swoje ograniczenia?

Odnowiony sprzęt poleasingowy oferowany w ramach programu SzkołaUE jest w pełni konfigurowalny i możliwy do przystosowania do potrzeb każdej placówki edukacyjnej. W ofercie NETLAND Computers znajdą Państwo komputery od P4 po najnowsze dwu- i cztero-rdzeniowe procesory. Jedyne z czego Państwo rezygnują wybierając sprzęt odnowiony to wysoka cena.