Proste i wydajne drukarki A4

Poza wysokonakładowymi urządzeniami drukującymi formatu A3 w każdej szkole potrzebne są również mniejsze urządzenia wielofunkcyjne formatu A4 lub zwykłe, proste w obsłudze nabiurkowe drukarki. Posiadają one znacznie mniej funkcji, przez co mogą być prostsze bardziej intuicyjne. Koszty zakupu takich urządzeń to zaledwie kilkaset złotych, jednak koszty eksploatacji są wyższe niż w urządzeniach profesjonalnych. Dobrym rozwiązaniem jest zakup drukarek poleasingowych, często bardziej wydajnych, szybszych i tańszych w eksploatacji od nowych urządzeń w tej samej cenie.

Kopiowanie dla każdego - urządzenia na monety

Szczególnie dużą popularnością cieszą się urządzenia montowane w przestrzeni szkoły dla ogólnego dostępu uczniów czy pracowników szkoły. Zalety takiego rozwiązania to przede wszystkim: brak kosztów dla szkoły - urządzenie pozostaje własnością firmy Netland Computers, przez którą jest nieodpłatnie serwisowane i konserwowane dostęp dla każdego - również ucznia sprawne urządzenie czynne codziennie odciążenie sekretariatu

Jak to działa?

Wrzucanie monet powoduje zwiększanie się kredytu kopii do wykonania, aktualny stan prezentowany jest na wyświetlaczu, kopie wykonuje się standardowo poprzez naciśnięcie klawisza "kopiuj" na kopiarce (jeśli kredyt jest wystarczający nie jest konieczne wrzucanie monet po każdej wykonanej kopii), wyświetlacz w każdej chwili pokazuje aktualny stan kopii możliwych do wykonania, system nie posiada ograniczenia w liczbie użytkowników.